Poznaj nasze pokoje

Oferujemy Państwu miejsca noclegowe 2, 3, 4 osobowe. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienki z kabinami prysznicowymi, w telewizory LCD 32" z telewizją naziemną oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Większość pokoi jest z balkonami lub z bezpośrednim wyjściem na ogród. Staraliśmy się, aby pokoje były miłe i przytulne, tak aby nawet krótki pobyt był dla Państwa czasem odpoczynku i relaksu.

Pokoje 2 osobowe

Pokoje 2-osobowe są bardzo przytulne z łóżkiem małżeńskim, i na tyle duże że, bez problemu można w nich rozłożyć łóżeczko turystyczne dla dzieci.

dowiedz się więcej

Pokoje 3os. z balkonem

Pokój 3-osobowy z balkonem znajduje się na poddaszu ze skosem przez co ma niepowtarzalny klimat. Pod skosem można swobodnie stanąć. Jest to pokój z łóżkiem małżeńskim i z jednym osobnym łóżkiem, można w nim dodatkowo rozłożyć łóżeczko turystyczne dla dzieci.

dowiedz się więcej

Pokoje 3os. z wyjściem do ogrodu

Pokój 3-osobowy znajduje się na parterze. Jest to pokój z łóżkiem małżeńskim i z jednym osobnym łóżkiem, można w nim dodatkowo bez problemu rozłożyć łóżeczko turystyczne dla dziecka.

dowiedz się więcej

Pokoje 4os. z balkonem

Pokój 4-osobowy z balkonem znajduje się na poddaszu ze skosem przez co ma niepowtarzalny klimat. Pod skosem można swobodnie stanąć. Jest to pokój z łóżkiem małżeńskim i z dwoma osobnymi łóżkami, można w nim dodatkowo rozłożyć bez problemu łóżeczko turystyczne dla dzieci.

dowiedz się więcej

Pokoje 4os. z wyjściem do ogrodu

Pokój 4-osobowy znajduje się na parterze. Jest to pokój z łóżkiem małżeńskim i z jednym rozkładanym łóżkiem dwuosobowym (łóżko rozkładane 2-materace -IKEA), można w nim dodatkowo bez problemu rozłożyć łóżeczko turystyczne dla dziecka.

dowiedz się więcej